DETAIL KNIHY

obálka knihy Jaroslav Balvín - Eskejp

Eskejp

Na útěku z kanceláře

Charvát, Jiří

Michal Majer hledá lásku a naplnění, chce žít dechberoucí příběh. Přesto každý den míří do firmy, kde navrhuje reklamní předměty. Společnost mu dělají prokrastinující dredatý grafik Pixel, ovulující recepční Sylva, vlezdoprdelka Patrik, senior account Alfons a další podivuhodné kancelářské bytosti, s necitelným šéfem v zádech. Uvízne tu Majer až do smrti? Co byste dělali vy, kdyby nešlo o peníze? Dřepěli byste osm hodin denně v kanclu a pinkali si e-maily? Bodavě humorná sonda do životů, které jsme si nevybrali, nominovaná na Magnesia blog roku 2017. Ilustrovala Kateřina Čápová.

365,- Kč koupit

Informace o knize

názevEskejp
podtitulNa útěku z kanceláře
grafická úpravaJakub Troják
datum vydání11.04.2017
rok vydání2017
ISBN978-80-87683-70-5
počet stran320
rozměry13×20cm
vazbabrožovaná
doporučená cena365,- Kč

Ukázka z knihy

V pondělí je mi 30.

Když máte u nás v práci narozeniny, jste to vy, kdo musí přinést dort.

Sotva se objevíte ve dveřích s podnosem, rozezní se openspacem série rozladěných mlasknutí a tlumených „ty voleee”, protože všichni vědí, že budou muset zbytek dne chtě nechtě řešit, co vám koupí. A navíc to můžou řešit jen tehdy, když jdete zrovna čůrat, telefonovat, masturbovat nebo hypnotizovat bublinky v dávkovači vody.

Když sedíte na svém místě, je hrobové ticho. Všichni vás po očku sledují, ale na kohokoli se podíváte, okamžitě uhne. Pro lepší představu, jak to vypadá, stačí navštívit patro programátorů nebo se jít vyzvracet do tramvaje.

pokračování ukázky Pro kočku

přehled knih

přejít na začátek článku přejít na menu
logo oMicrone.net