Zveme na Knihex

(18. 6. 2013) Knihex 2013V neděli 23. června zveme na už třetí knižní jarmark Knihex. Na pražské náplavce pod Rašínovým nábřežím mezi Palackého a železničním mostem se od 10 do 20 hodin představí malá a menší nakladatelství a najdete zde i knihy z produkce Novela bohemica.
Celý den budou na Knihexu probíhat také dílny – knihvazačská, recykliteraturní a sítotisková. Jednotlivá nakladatelství nabídnou i své workshopy a budou prezentovat nové knihy. Celý den doprovodí hudební vystoupení. K dispozici bude i dětský koutek a relaxační zóna. Součástí Knihexu bude také antikvární stánek, kam můžou lidé přinést knihy, které už nechtějí, a jiné si zase koupit. Letošní novinkou budou dvě mobilní knihovny – na náplavku přijede minibibliobus Oskar Městské knihovny a na místě vznikne taky Librarium Mobile.
Knihex je místem setkání nakladatelů a čtenářů v příjemné atmosféře na břehu Vltavy, kde návštěvníci kromě prohlížení a nakupování knih můžou zabavit sebe i své děti v uměleckých dílnách, poslechnout si dobrou hudbu, posedět, prostě strávit inspirativní neděli.

archiv Stalo se/Stane se

přejít na začátek článku přejít na menu
logo oMicrone.net